שירותי ייעוץ

חברת זאב דורי יעוץ עסקי מתמחה במתן שירותי יעוץ וליווי אסטרטגי וניהולי לארגונים וחברות

שרותי היעוץ שלנו מתמקדים במתן מענה המותאם לצורכי הלקוח ולדרישות הארגון, מנסיון נצבר של 3 עשורים בתחומי היעוץ ללקוחות ניתן לאפיין את הצרכים לפי הקטגוריות הבאות :

הראשון במעלה, אך לא האחרון, הינו המערך הניהולי בארגון. התוצאות העסקיות הינן תולדה ישירה של הניהול בארגון . המתודולוגיה הניהולית הינה הגורם הראשון במעלה להשגת התוצאות העסקיות כפי שהוגדרו ע"י הארגון.

ארגון "מתנהל" בניגוד לארגון "מנוהל" נבדלים בפועל בשליטה על התוצרים והתוצאות אליהם מכוון הארגון ולא אחת חרף משימות ההנהלה והעבודה השוטפת מערכות הבקרה והדיווח הניהולי נזרקות הצידה, ואז כשנדרשים למערכות הללו הן אינן בנמצא ו/או אינן מספקות את המענה הנדרש לצורך הכוונת הארגון.

הפיכת המידע לידע במערכות הארגוניות בעת הנוכחית הינו צורך קריטי של הארגון על מנת להתמודד בסביבה התחרותית דהיום. מאפייני הסביבה דהיום מחייבים תגובה מהירה ועדכנית לנעשה בשוק וקיצור משך חיי המוצר עקב הקידמה הטכנולוגית מחייב את הארגון להתעדכן כל הזמן ולהגיב לנעשה סביבו.

הכחשה של הארגון לנעשה סביבו לעיתים גורמת נזק בלתי הפיך לארגון. אנו בעזרת הנסיון העסקי מחדירים לארגונים מקדמי ידע עסקי וניהולי אותם רכשנו בעזרת פעילות אינטנסיבית עם ארגונים וחברות בקהיליה העסקית .

ארגונים וחברות רבים אינם נדרשים לליווי ניהולי לזמן ארוך, ולעיתים נדרשת חוות דעת חיצונית לאירגון בתהליכי קבלת ההחלטות  ו/או לקראת החלטה של שינוי כל שהוא שעל הארגון לבצע. אנו מעניקים ראייה נוספת לארגון על הנעשה סביבו ובתוכו ומאפשרים את איתור מקורות חוסר הרווחיות של הארגון ובנוסף מסייעים בהטמעת השינויים הנדרשים. שרותי היעוץ של חברתינו מאפשרים היזון חוזר לקבלת ההחלטות בארגון ואנו מבצעים זיהוי והטמעה של תהליכי עבודה מוצלחים שנלמדו בארגונים מקבילים ומובילים בתחום.