הפתרונות לעסק שלכם !

אנו ב Z.D.  מוליכים שינוי שנועד לאפשר לארגון להתמיד ולהתקיים בשוק תחרותי ולשמור על העסק בחזית הטכנולוגיה, בעדכניות וחדשנות. תהליכים עסקיים נכונים מעצם טבעם מייצרים שינויים , הזדמנויות ושיפורים לאורך מחזור חיי העסק. השינוי מאפשר התמודדות נאותה עם הסביבה העסקית הפנימית והחיצונית לארגון.

"השתגעת ?  שאני עכשו אצא לחופש ? לעזוב כך את העסק ?" …"אופס", אני אומר בליבי "אין תכנון, ומה יקרה אם תצא לחופש? לא יהיה מי שינהל את העסק" ! ואז המסקנות צצות ועולות:

  •  אין הנהלה
  •  אין תכנון
  •  העסק "מתנהל ואינו מנוהל"

על זה אמר בנימין פרנקלין  "תנהל את העסק שלך לפני שהוא ינהל אותך".

אנו ב Z.D.  נסייע לך בניהול העסק  ובתכנון לטווח הקצר והארוך. אנו נאפשר לפנות לך זמן ולהשיב את הניהול לידך להיות מוליך ולא מולך……

פתרונות מותאמים

חברתנו מתמחה בהולכת שינויים  ובהטמעת מספר רב של פתרונות מותאמים לצרכים הייחודיים של כל לקוח. השילוב של הניסיון הנצבר, הידע הטכנולוגי והעסקי שהצטברו בחברת זאב דורי יעוץ עסקי , מאפשרים מתן מענה ספציפי ביותר, לכל צורך עסקי עבור ארגונים וחברות בסקטורים שונים של העולם העסקי.

כבר בבית הספר למדנו ש"אין פתרון בית ספר" (מכוון לאלו שלמדו), אנו בעלי ניסיון וידע נצבר בתהליכים עסקיים מציעים פתרונות המותאמים ללקוח. הפתרון נבנה בשיתוף עם הלקוח, תוך מתן ייעוץ והכוונה מקיפים בכל שלב ושלב. המעורבות והשותפות הזו מניבה הסתכלות מקצה לקצה על כלל מערכי העסק, ובחינת המערכים במונחי עלות תועלת ללקוח. מעורבות הלקוח בתהליך מודגשת ומאפשרת את הותרת הידע הנצבר בידי הלקוח ל"שיפור מתמיד".